بونس به رشد حداکثری یک کسب و کار کمک می کند

امروز شروع کنید

بونس چگونه به کسب و کار شما کمک می کند؟

بونس با افزودن شمار مشتریان جدید و نگه داشتن آنها در کسب و کار شما، سبب افزایش تعداد مشتریان فعال و رشد روز به روز کسب و کارتان می شود.

یک تبلت در اختیار شما قرار می گیرد

تبلتی در اختیارتان قرار می گیرد که مشتری با استفاده از آن، پاداش ریالی دریافت می کند. با قرار دادن این پاداش در هر خرید، مشتریان بارها و بارها به کسب و کارتان مراجعه می کنند و در نتیجه شما می توانید حضور مشتریان را به صورت اتوماتیک مدیریت کنید.

مراجعه کنندگان به راحتی وارد خانواده مشتریان شما می شوند

مراجعه کنندگان با وارد کردن شماره خود، در کوتاه ترین زمان، وارد خانواده مشتریان شما شده، اعتبار ریالی دریافت می کنند و آماده ی مراجعه ی مجدد به کسب و کار شما می شوند. این امر بدون ایجاد اخلال در روند کسب و کار شما انجام شده و به راحتی توسط تبلت بونس انجام می پذیرد.

هر مشتری، آفر اختصاصی خود را دریافت می کند

بونس با آنالیز رفتار مشتریان، آن ها را بر اساس تعداد خرید، تعداد بازگشت، مبلغ خرید، میزان رضایتمندی و... دسته بندی می کند. پس از آن شما می توانید با هدف گذاری دقیق و متناسب با نیازتان، به دسته های مختلف مشتریان آفر اختصاصی دهید و آن ها را به کسب و کار خود دعوت کنید.

صندوقدار شما به راحتی با بونس کار می کند

در بیزینس شما، صندوقدار تنها باید تراکنش های ثبت شده در سیستم بونس را کنترل کند. به منظور کاهش زمان فرایند خرید نیز، تبلت های بونس به پوز های بانکی متصل می شوند. فرایند تعامل مشتری با بونس، هیچگونه وقفه ای در سیستم مالی شما ایجاد نمی کند.

تکامل مدیریت، با داشبورد بونس

اطلاعات کامل فعالیت مشتریان در داشبورد بونس قابل مشاهده و بررسی است و تمامی خدمات مربوط به امور مشتریان در این داشبورد در دسترس شماست. شما در زمانی کوتاه، شاهد افزایش تعداد مشتریان ارزشمند خود و رشد روز به روز کسب و کارتان هستید.

ثبت نام کنید